K‌omfort, funkcjonalność.

Powstaliśmy w 2010 roku  i przez cały ten czas nieustannie realizujemy wszelkie zadania z zakresu tworzenia i szycia elementów wyposażenia taktycznego dla służb mundurowych. 

Z naszych produktów korzystają głównie funkcjonariusze Policji, żołnierze, pracownicy agencji ochrony  oraz  osoby związane z rynkiem militarnym i security. Od pewnego czasu rozwijamy naszą działalność o kolejną gałąź - produkty i akcesoria BHP.

Nasza oferta wciąż się zmienia i doskonali. Od prostych futerałów i pokrowców, po specjalistyczne kabury,  ładownice, pasy czy etui, aż po pełną gamę kamizelek taktycznych. Niezmiennie ulepszamy nasze produkty, aby jeszcze lepiej spełniały oczekiwania użytkowników.
Słuchamy naszych klientów i staramy się możliwie jak najpełniej odpowiadać na ich oczekiwania. 
Korzystamy z wysokiej klasy licencjonowanych materiałów i dodatków importowanych, jak również wciąż poszukujemy najlepszych dostawców na runku krajowym.

Zaopatrujemy sklepy, hurtownie, klientów firmowych i instytucjonalnych, dostarczamy również towary bezpośrednio do klienta końcowego. 
Na potrzeby przetargów, zamówień publicznych tworzymy nowe wzory.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą oraz do kontaktu.


Zachęcamy także do skorzystania ze sklepu internetowego oraz do zalogowania i składania zamówień hurtowych objętych atrakcyjnymi rabatami.